Математика 5.разред

Поштовани ученици,

на РТС-у се емитују видео лекције које прате план и програм по коме радимо.
У обавези сте да пратите видео лекције и записујете садржај слајдова ( дефиниције и примери, комплетно) у ваше школске свеске. После лекција биће вам са моје стране дат домаћи задатак. Пошто све пратите и радите од куће, дозвољавам да домаћи за сваку радну недељу предате до недеље у подне. Да ли ћете радити после сваке лекције или све на крају, ваш је избор. Домаћи радите у школским свескама (текст задатка па поступно, не само крајње решење) и у виду слике шаљите на мејл [email protected] . Ако не предате до тог времена, сматраћу да нисте урадили домаћи тј. нема накнадног достављања. Оцењивање се сада своди на ваше домаће задатке и њихову тачност па саветујем да се максимално потрудите.
Поздрав!

У уџбенику прочитајте лекцију на страни 151. и 152.
Домаћи: Задаци из збирке 143., 144., 148.
Домаћи за ову радну недељу доставите до 22.03. до 12 часова.

ОБАВЕШТЕЊЕ СЕ ОДНОСИ НА УЧЕНИКЕ ОДЕЉЕЊА 5-3.

У уџбенику прочитајте лекцију на 156. и 157.страни и препишите дефиниције уоквирене плавом бојом.
Домаћи: Збирка задаци:152. и 154. на 156.страни.