ОЛИМПИЈСКА ЧАРОЛИЈА

Датум: 17. Februar 2018 21:17 Категорија: Новости

Поводом 23.Зимских oлимпијских игара у Пјонгчангу, Олимпијски комитет Србије у сарадњи са ЈП „Скијалишта Србије”, општином Рашка и МК Ресортс организовао је пројекат „Олимпијска чаролија”. У циљу едукације деце о олимпизму и олимпијским вредностима, стотинак основаца из Рашке 9.фебруара је учестовавало у различитим спортским активностима које су организоване на Копаонику, у Долини спортова. Аниматори су децу провели и кроз пет станица које симболизују пет континената и пет олимпијских вредности које се стичу бављењем спортом, а то су: радост игре, фер плеј, поштовање, изузетност, јединство духа, тела и ума. У другом делу програма малишани су посетили изложбу “Зимске олимпијске игре – од Шамонија до Пјонгчанга”, која је постављена у хотелу “Гранд”. Нашу школу представљали су ученици 5. разреда у пратњи наставнице физичког васпитања, Снежане Пантовић.

Неке од слика са овог дружења можете погледати овде.