РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Датум: 31. Maj 2018 22:27 Категорија: Новости

У Београду је 25. и 26. маја 2018. године одржано 49. републичко такмичење "Шта знаш о саобраћају?" у организацији АМСС и Друштва наставника техничке културе. Нашу школу, а и општину Рашка,  представљали су ученици Вања Петровић, 6. разред и Ана Премовић, 8.разред са наставницима техничког и информатичког образовања Михајлом Мојовићем и Оливером Сочанац. ПРвог дана ученици су радили саобраћајни тест, а другог дана у Леденој дворани хале Пионир, ученици су возили полигон спретности и полигон практичног понашања у саобраћају. Оба наша ученика остварили су запажени резултат и показала знање како на тестовима тако и у практичној вожњи на полигону.

Ученицима и наставницима честитамо на постигнутом успеху и уједно се захваљујемо Савету за безбедност саобраћаја општине Рашка, који нам пружају финансијску и техничку помоћ у спремању ученика за ово такмичење.