ДЕЧИЈА НЕДЕЉА У НАШОЈ ШКОЛИ

Датум: 04. Oktobar 2018 23:28 Категорија: Новости

У периоду од 1.10. до 7.10.2018. године обележава се Дечија недеља под слоганом "Моје је право да живим срећно и здраво - за одрастање без насиља".

У оквиру овог програма планирано је спровођење следећих активности: отварање Дечије недеље - истицање паноа у холу који ће уређивати ученици нижих разреда остављањем порука пријатељства и личних слогана на тему борбе против насиља. Ученици виших разреда ће уредити пано својим ликовним радовима на задату тему, састанак Ученичког парламента, цртање у школском дворишту, прављење традиционалних играчака које ће учитељи изложити у холу школе и изложба старих књига из школске библиотеке, поклањање књиге библиотеци, посета Удружењу за помоћ лицима са посебним потребама и играње традиционалних на часовима физичког васпитања.

Како је то изгледало у среду у дворишту наше школе можете погледати овде.