ПРОЈЕКАТ 2000 ДИГИТАЛНИХ УЧИОНИЦА

Датум: 19. Februar 2019 19:43 Категорија: Новости

На овом месту углавном објављујемо активности и успех наших ученика, сада су дошли на ред и наставници. Као резултат пројекта Министарства просвете и ЗУОВ-а ''2000 Дигиталних учионица'' једна смо од најуспешнијих школа у Републици Србији по броју наставника који су учествовали у пројекту. Дигитална учионица - дигитално-компетентан наставник - увођење електронског уџбеника и дигитално образовних материјала, назив је програма обуке за наставнике. У основним школама широм Србије, Влада Републике Србије опремила је учионице савременом наставном технологијом, како би применили дигиталне компетенције за коришћење дигиталних уџбеника у раду са ученицима. На основу пријаве наставника по школским управама и школама направљене су листе наставника. Наставници наше школе који су прошли обуку су:
     Биљана Марковић, проф. информатике и рачунарства
     Снежана Живковић, проф. биологије
     Бојана Гледић Секулић, проф. енглеског језика
     Наталија Николић, проф. француског језика
     Александар Симовић, проф. географија
     Срђан Станчић, проф. математике
     Михајло Мојовић, проф. технике и технологије
     Мирјана Вандић, проф. разредне наставе
     Гроздана Никић, проф. разредне наставе

Сви наставници који су прошли обуку за потребе школе и наставе добили по један лап-топ рачунар и пројектор. На овај начин смо школу обогатили за 9 лап-топ рачунара и пројектора који ће се користити у наставном процесу.

Прилог РТВ Коперникус Рашка, можете погледати овде.