ДОЧЕК ПРВАКА

Датум: 02. Oktobar 2019 16:58 Категорија: Новости

Јутро првог дана школске 2019/2020. године у нашој, као и  свим осталим основним школама протекло је у знаку добродошлице ђацима првацима. Ове године школа је богатија за још 100 нових ђака. Пригодном добродошлицом у 9 часова ђаке и њихове родитеље дочекао је и директор наше школе Игор Станишић, као и учитељице: Драгана Станишић, Светлана Јоксимовић, Бојана Николић и Гордана Кутлачић. На терену где су присутна истурена одељења такође је приређен пријем првака које је у Рватима дочекао учитељ Лазар Сочанац, а у Милатковићу учитељица Бојана Ђенић.

Свим нашим најмлађим ђацима пожелели смо одличан успех у школи, мноштво петица,  још више добрих другара и пуно ,пуном лепих и веселих тренутака у школи!