ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОД 5. ДО 8. РАЗРЕДА

Датум: 29. Novembar 2020 16:59 Категорија: Новости

Влада Републике Србије донела је Уредбу о измени и допуни Уредбе о мерама за спречавање и сузбијање заразне болести COVID-19 у којој су прописане нове мере за организацију рада основних и средњих школа и измена календара о образовно-васпитном раду за школску 2020/2021. годину, а у циљу очувања безбедности и здравља ученика и запослених.
На основу Уредбе ученици од 1. до 4. разреда наставу настављају са непосредним радом у школи, док ученици од 5. до 8. разреда наставу од 30.новембра 2020. године слушају на даљину преко платформе Гугл учионице за коју се наша школа одлучила.
Променом календара о образовно-васитном раду за школску 2020/2021. годину, прво полугодиште се завршава 18.децембра 2020. године.

Наша школа наставу за ученика од 5. до 8. разреда обављаће преко Гугл учионице по утврђеном распореду и сатници. Распоред часова и сатница се могу видети кликом овде.