ПОЗИВ ЗА ДОСТАВЉАЊЕ ПОНУДА ЗА НАБАВКУ УСЛУГА

Датум: 17. Januar 2019 13:15 Категорија: Новости

Основна школа "Рашка" упућује Позив за достављање понуда за набавку понуда за континуирану услугу: набавка средстава за одржавање и хемијскио чишћење школских зграда, набавку средстава за репрезентацију, набавку материјала за текуће одржавање школских зграда, набавку канцеларијског материјала и услуга фотокопирања и штампања, набавку рачунарске опреме и рачунара, набавку горива и набавку канцеларијске опреме и намештаја, позиве за горе наведене набавке, можете преузети овде.

КАЛЕНДАР ТАКМИЧЕЊА 2018/2019.

Датум: 10. Januar 2019 17:24 Категорија: Новости

Министарство просвете науке и тенолошког развоја објавило је календар такмичења за школску 2018/2019. годину. Исти можете преузети овде.

ЈН аутобуски превоз ученика и наставника Основне школе "Рашка" за 2019. годину

Датум: 29. Decembar 2018 09:44 Категорија: Новости

Основна школа "Рашка расписује Јавну набавку - Аутобуски превоз ученика и наставника за календарску 2019. годину. Јавна набавка је обликована у 3 партије и конкурсна документација се може преузети овде.

ОДЛУКА О ДОДЕЛИ УГОВОРА У ЈНМВ 4/2018

Датум: 30. Novembar 2018 13:44 Категорија: Новости

Одлуку о додели уговора извођење екскурзије од 5. до 8. разреда и рекреативне наставе од 1. до 4. разреда у ЈНМВ 4/2018, можете преузети овде.

ЈНМВ 4/2018 ИЗВОЂЕЊЕ ЕКСКУРЗИЈЕ И НАСТАВЕ У ПРИРОДИ

Датум: 16. Novembar 2018 16:00 Категорија: Новости

Расписана је ЈНМВ 4/2018 услуге извођења екскурзије за ученике од 5. до 8. разреда и наставе у природи за ученике од 1. до 4. разреда у школској 2018/2019. години. Сви заинтересовани, позив за ову набавку могу преузети овде.

УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИЦА НА ДЕЧЈЕМ ФЕСТИВАЛУ ФЕДЕМУС

Датум: 08. Novembar 2018 14:47 Категорија: Новости

На 23. фестивалу дечјег музичког стваралаштва ФЕДЕМУС за децу композиторе представили су се и ученици наше школе. Фестивал организује и одржава се сваке јесени у Дечјем културном центру у Београду. Милица Павловић је освојила 1. место са 92 поена за инструменталну композицију "Веруј " и 1. место за електронску компујтерску композицију "Пантомимичар" са 95 поена уз коју су играле чланице плесне групе наше школе: Василија Ракитић, Митра Пауновић, Драга Живковић, Миња Мутавџић, Тара Пантовић и Николина Бјелановић.

Ученици Милици Павловић, честитамо на освојеним 1. местима, као и ученицама плесне групе за приказано на фестивалу.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ОБУСТАВИ ПОСТУПКА ЈАВНЕ НАБАВКЕ 3/2018

Датум: 02. Novembar 2018 14:24 Категорија: Новости

Обавештење о обустави у поступку јавне набавке

Одлука о обустави јавне набавке 3/2018

ЈНМВ 3/2018 УСЛУГА ИЗВОЂЕЊА ЕКСКУРЗИЈЕ И НАСТАВЕ У ПРИРОДИ

Датум: 15. Oktobar 2018 12:49 Категорија: Новости

Расписана је ЈНМВ услуга извођења екскурзије ученика од 5. до 8. разреда и наставе у природи ученика од 1. до 4. разреда у школској 2018/2019. години. Сви заинтересовани позив за ову набавку могу преузети овде.

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА У НАШОЈ ШКОЛИ

Датум: 04. Oktobar 2018 23:28 Категорија: Новости

У периоду од 1.10. до 7.10.2018. године обележава се Дечија недеља под слоганом "Моје је право да живим срећно и здраво - за одрастање без насиља".

У оквиру овог програма планирано је спровођење следећих активности: отварање Дечије недеље - истицање паноа у холу који ће уређивати ученици нижих разреда остављањем порука пријатељства и личних слогана на тему борбе против насиља. Ученици виших разреда ће уредити пано својим ликовним радовима на задату тему, састанак Ученичког парламента, цртање у школском дворишту, прављење традиционалних играчака које ће учитељи изложити у холу школе и изложба старих књига из школске библиотеке, поклањање књиге библиотеци, посета Удружењу за помоћ лицима са посебним потребама и играње традиционалних на часовима физичког васпитања.

Како је то изгледало у среду у дворишту наше школе можете погледати овде.

РАСПОРЕД СМЕНА И ЧАСОВА

Датум: 01. Septembar 2018 23:11 Категорија: Новости

Ученици 5. 6. 7. и 8. разреда, распоред часова за школску 2018/2019. годину, могу преузети овде.

Распоред по сменама:

- ученици са индексима 1 и 2 нижих разреда, као и ученици 5. и 6. разреда, крећу у школу пре подне;
 - ученици са индексима 3 и 4 нижих разреда, као и ученици 7. и 8. разреда, крећу у школу после подне.

Од ове школске године, настава се неће одвијати по кабинетима (осим кабинета информатике, техничког, музичког, биологије, хемије, физике), већ ће свако одељење имати своју учионицу. Одељењски старешина је у обавези да обавести своје одељење у којој су учионици.