Светосавска академија 2019

Светосавска академија

Основна школа „Рашка“  имала  је част да буде домаћин на Светосавској акадамији под називом „Ускликнимо с љубављу“, одржаној у сали Центра за културу Градац, у петак, 25.01.2019. г.
 На свечаној Академији се, кроз песму, музику и игру, говорило о лику и делу овог просветитеља, истакнут је и његов значај за српски народ.
Програм је осмишљен и изведен у организацији проф. Лидије Премовић и њених сарадника: проф. Христине Крчмар, проф. Наталије Николић, проф. Неле Павловић, проф. Весне Радовић, проф. Иване Танасковић, проф. Биљане Марковић и проф. Михајла Мојовића.
Поносни на своје ученике, захваљујемо им се што су успешно представили нашу школу!
Надамо се да ћемо имати још прилика да покажемо своја знања и умења, све оно што нас чини препознатљивом школом.