7. разред

Драги ученици,

Гледајте снимак, овде.

Погледајте кораке народног кола "Моравац". Када савладате кораке, мало појачате музику (али не прегласно) и укућане за руку па се провеселите. Кликни овде.

Погледајте "15 година од освајања златне медаље на ОИ у Сиднеју" кликом овде.

Погледајте како да добијете "плочице за 8 минута" кликом овде.

Нова активност, погледајте снимак "вежби обликовања", снимак.

Желим да вас замолим да песму одслушате до краја. Због чега?
Желим да знате да је не тако давно наша прелепа земља била бомбардована од НАТО снага, да су деца попут вас провела у подрумима и разним скровиштима док су им авиони и бомбе летеле изнад глава. Многи су тада изгубили своје животе да би сте ви данас били безбрижни. Можда сада кажете "па како безбрижни када не смем да изађем?". Па да, ОСТАНИ КУЋИ и спаси себе и многе око себе. Ви сте мали "војници" којима ће ова Србија да се поноси, ви сте наша будућност и нада. Све ће проћи, као што је и '99, тако и овај невидљиви непријатељ, а ваше је да храбро идете напред али да НИКАДА НЕ ЗАБОРАВИТЕ!!!!
!

песма
__________________________________________-

Одбојка.
Молим ученике да погледају цео снимак, а деца која су у могућности да пробају неке од елемената у свом дому. ОСтаните код куће и испуните себи време спортским дугом.

снимак

Наставна јединица Одбојка. Погледајте следеће видео снимке горњи сервис  доњи сервис.

На првом онлине часу ћемо радити наставну јединицу "Скок у вис са предвежбама".
Можете је погледати кликом овде.