ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Датум: 02. Maj 2018 14:34 Категорија: Новости

.У недељу, 29.4.2018. године у Краљеву, одржано је окружно такмичење из српског језика (граматика). Нашу школу представљало је шест ученика 5.разреда, два ученика 6.разреда, три ученика 7.разреда са својим наставницима.

Наши ученици постигли су одличне резултате, а највише успеха имали су Сунчица Кошанин (5.разред) 1.место, Матеја Вујовић (5.разред) 2.место, Огњен Поповић (5.разред) 3.место, Магдалена Кошанин (5. разред) 3.место, Андреј Премовић (5.разред) 3.место, Анђела Станчић (5.разред) 3.место, Александар Миладиновић (7.разред) 2.место и Катарина Вељковић (7.разред) 2.место.

Пласман на републичко такмичење имају само ученици 7. и 8. разреда, тако да ће нашу школу и на републичком такмичењу представљати Александар Миладиновић.

Свим ученицима и наставницима честитамо на постигнутом успеху, а Александру желимо пуно успеха на републичком такмичењу.

Комплетну табелу са пласманом, можете погледати овде.