УРУЧЕЊЕ НАГРАДЕ ПО ПРОЈЕКТУ "2000 ЛОПТИ ЗА БУДУЋЕ ШАМПИОНЕ"

Датум: 24. Novembar 2019 22:29 Категорија: Новости

Компанија Рода, генерални спонзор Кошаркашког савеза Србије у сарадњи са Министарством просвете науке и технолошког развоја, покренула је пројекат „2000 лопти за будуће шампионе“. Наша школа узела је активно учешће у овом пројекту освојивши 19. место од 1730 школа из Републике Србије које су учествовале. Као награду за велику активност пре свега ученика школе, њихових родитеља и запослених у оквиру овог пројекта, школи је уручена награда 15.11.2019. године. Награду  у име школе примио је Ивица Станишић, секретар школе. Школа је награђена са 10 кошаркашких лопти макре Молтен. Ове лопте ће знатно допринети развоју кошарке у нашој школи. Лопте ће бити додељене наставницима физичког васпитања у матичној школи, као и учитељима у издвојеним одељењима у Рватима и Милатковићу.
Школа се још једном захваљује свима који су свакодневно у трајању од месеца дана гласали за нашу школу у овом пројкету.