РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ

Датум: 21. Maj 2021 07:01 Категорија: Новости

Републичко такмичење из технике и технологије је ове школске године одржано у Нишу, у ОШ "Чегар. Такмичење је одржано у суботу, 15.5.2021. године. Нашу школу на овом такмичењу представљали су ученици: Сара Новаковић, 5.разред, Андреа Поповић, 7. разред, Матија Станчић, 7.разред, Сунчица Кошанин, 8.разред и Урош Арсић, 8. разред са предметним наставницима Оливером Сочанац и Михајлом Мојовићем.
Наши ученици показали су велики ниво знања на овогодишњем такмичењу из технике и технологије од општинског, преко окружног и на крају на републичком такмичењу. Најуспешнији су били Андреа Поповић и Матија Станчић који су освојили 3.место и Сунчица Кошанин која је освојила 1. место на 61.Републичком такмичењу из технике и технологије.

Свим ученицима и наставницима који су представљали нашу школу честитамо на постигнутом успеху.

Успех наших ученика испратила је ТВ Коперникус Рашка, прилог можете погледати овде.