Републичко такмичење из ТИО

Датум: 01. Maj 2014 17:36 Категорија: Новости

На Републичком такмичењу из техничког и информатичког образовања које је одржано, 25. и 26.4.2014. године у Врању, нашу школу су представљали 2 (два) ученика 5. разреда и 3 (три) ученика 8.разреда.

На такмичењу је било  око 700 ученика из целе Србије. Такмичење се одвијало у 8 различитих дисциплина и наши ученици су по дисциплинама остварили следеће резултате:

- Јован Џигурски, ученик 5.разред освојио је 16. место у дисциплини Ваздухопловно моделарство
- Вук Медвар, ученик 5.разреда освојио је 15.место у дисциплини Енергетика
- Радош Кнежевић, ученик 8. разреда освојио је 21.место у дисциплини Архитектура и грађевинарство
- Милица Премович, ученица 8.разреда освојила је 14. место у дисциплини Енергетика
- Милица Барлов, ученица 8.разреда освојила је 23.место у дисциплини Машинска техника

Све похвале за наше ученике који су прве године узели учешће на овом такмичењу и одмах остварили пласман на републичко такмичење.

Радове наших ученика можете погледати овде.