Дан школе

Датум: 01. Jun 2014 14:07 Категорија: Новости

У препуној сали Дома културе у присуству представника локалне самоуправе, чланова колектива, ученика и многобројних гостију, у  четвртак 29. маја 2014. године свечано је обележен Дан ОШ Рашка.

Присутне госте поздравио је директор школе Игор Станишић.

У  уводном говору директор је истакао да је ове године Дан школе обележен неколико дана касније, због ситуације у земљи која је била тих дана и напоменуо да коктел који је школа организовала сваке године, ове године неће бити, већ ће тај новац бити уплаћен у хуманитарне сврхе некој од школа која је оштећена у воденом таласу. Директор је потом позвао све присутне да уживају у игри, песми, глуми и рециталу који су спремили за овај дан ученици од првог до осмог разреда са својим учитељицама и предметним наставницима.

За Дан школе је штампан и годишњи школски часопис "Реч младих". Часопис се продаје по цени од 80 динара и сав новац скупљен од продаје часописа такође ће бити уплаћен у хуманитарне сврхе.

Видео снимак са приредбе који је снимила локална РТВ РАШКА можете погледати овде.